Бложик лінивого фермера (senquiem) wrote,
Бложик лінивого фермера
senquiem

Додатковий огляд нової коробки з кормом

Нове середовище це завше стрес. Новий корм -- інший вид продукту, до хімічного складу якого ще не встигли призвичаїтись -- це зайва оказія переполовинити популяцію. Тому певний період після переселення пасує заглядати до малят трохи частіше, ніж зазвичай.

Новий корм доданий не зверху, а змоку коробки. Мовляв, якщо хочеш -- шевели дупою і будеш мати жрачку, а ні -- лови кайф від старої. Щоправда, мої старателі поки не поспішають на свіжі пасовиська.

Не поспішають й інші тварі, яких в грунті є ще вдосталь окрім черв`яків. Вся ця братія кучкується на старій частині житлової площі.

Щось подібне було і зі старим кормом. Спочатку його сприймали за чужий, потім туди емігрувала частина комах -- яка певною мірою сприяє переробці на клітинному рівні. Ну, а вже через тиждень там затусили найсміливіші зі старателів.

Якщо цей корм був закинутий в п`ятницю, отже перший результат має бути за кілька днів. Про всяк випадок я всеж перевірив рівень PH корму -- він виявився на пів одиниці ближче до кислотного, але в межах норми.

Окрім того були помічені півтора дсятка нових черв
`яків, від 3 до 15 міліметрів. Невеликі, безколірні, вони прокачаються до розміру батьків лишень через місяць. Поза тим, це покоління, яке народжене в неволі каже, що все поки робиться правильно, хоч і повільно.
Tags: вермі
Subscribe

 • Фазендівські пріорітети на 2017-й

  Прогрес в цьому світі рухає дефіцит: грошей, часу, сил. Саме завдяки постійному браку чогось важливого ти не забуваєш розставляти пріорітети.…

 • Черв'яки, битавуха

  Відтусили Святвечір на селі, паралельно забігав подивитись за стартовий фонд хвостатих. Температура. В приміщенні стабільні -6, це при -18 на…

 • Новини з мишачого фронту

  Ситуація з гризунами нарешті стукнулась об дно. До цього моменту це виглядало як трясовина -- ти викладаєш упаковку отрути а вже на настуний ранок…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments